Üyeliğiniz onaylanması ile birlikte dilediğiniz ürün hediye olarak kargo ile gönderilecektir
ARALIK 2021 KATALOG
ARALIK 2021 KATALOG

Oriflame Kozmetki Devi 2021 Aralık ayı kataloğunda muhteşem kampayaları ile 7'den 70 tüm oriflame severlerin kalbini fethedecek olduğu yeniyıl  her bütçeye hitap edecek indirim fırsatları sundu. Malum önümüzde gelen 2022 ve yeni bir yıl ile yeni başlangıçlar, bu nedenle büyük küçük bu yılın ilk saatlerinde herkes kendine uygun birr hediye almak yada vermek ister. Çünkü hediye almakta vermekte kişileri mutlu eder. Bu nedenle insanlar yenibir yılın başlangıcında mutlu olmak ve mutlu edtmek  adına sevdiklerine ve değer verdiklerine  küçükte olsa hediye seçimine ve arayışına her senenin Kasım ayı sonu ve Aralık ayı başın olmak üzere Aralık ayının son dakilkalarına kadar  devam eder. Eğer sizde bu tür bir arayış içinde olmak istemiyor ve bütçesinize uygun en kaliteli ürünler hediye etmek istiyorsanız. Oriflame Kozmetiğin Aralık ayı 2021 kataloğuna göz atmalısınız.  Cildine önem verenler için cilt bakım setleri, kişisel bakımına önem verenler için kişisel bakım ürünleri, sağlıkğına önem verenler için wellnes gıda takviyeleri, renkli kozmetik severlere kozmeik ürünleri ile parfüm tutkunlarına kalıcı ve güzel parfüm seçimlerinde bulunarak  sevdiklerinizi mutlu etmek için bütçenize uygun  hediyeler alabilirsiniz. Oriflame Kozmetik tüm ürün yelpazesinin %60 lık sevilen ve tercih edilen ürünlerinde büyük indirmler yaparak, yüzleri güldürmeyi hedeflemiş olup, bunuda başarmıştır. Kataloğunumuzu incelemek ve sipariş girmek için aşağıda verilen linki koplayarak goole aramadan ulaşabilirsiniz.

          https://tr.oriflame.com/products/digital-catalogue-current?store=esma3049016006

                                                                              

 

                      Jonas af Jochnick ve Robert af Johnick adlı iki kardeş ile birlikte arkadaşı Bengt Hellsten tarafından 1967 yılında İsveç ‘te kurulmuş  doğal  kozmetik ürünler üreten  olan bir firmasıdır.  Oriflame ilk kuruluş    amaçlarından biri ise insanların hayatlarına dokunarak, değiştirip ve hayallerini gerçekleştirebilmeleri için iş fırsatı olarak sunmuşlardır.   Hayallerden yola çıkan iki kardeş ve arkadaşının   kurmuş olduğu Oriflame Kozmetik; günümüzde 3 Milyondan fazla marka ortağı ile 60 ülkede geniş bir ürün yelpazesi ile, tüm marka ortaklarına eşsiz iş fırsatı sunarak hayallerine kavuşmasına liderlik etmiştir.

 

                     Oriflame 1967 yılından bu yana kuruluş tarihinden bu yana ürettiği ürünlerinde mümkün olduğunca doğal birleşenler kullanmaya özen göstererek , ürünlerin  oluşum süreçlerinde  hayvanlar üzerinde test etmemeye, tüm testlerini gönülle denekler üzerinde gerçekleştirme dikkat etmiş ve sosyal satış yöntemini ile birçok insanın kendi işlerine sahip olmalarını  sağlamaya çalışmıştır.  Oriflame Kozmetik ürünlerinin geliştirirken çevreci politikalarına sıkı bir bağlılıkla çevreye ve doğaya zarar vermeyecek bileşenleri kullanmaya, sürdürülebilirlik ilkesine bağlılığa büyük bir titizlik gösterir. Oriflame Kozmetik Şirketi dünya çapında 3 milyona yakın bağımsız kişilerle oluşturmuş olduğu marka ortaklarının (danışmanlar) satış gücüyle doğal cilt bakım ürünlerinin, kozmetik ürünlerinin ve sağlık sektöründe de wellnes gıda takviye ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir.

 

                      “Doğal İsveç Kozmetiği” sloganıyla 1967 yılından bu yana adını duyuran Oriflame Kozmetik  toplam 62 ülkede 13’ü franchise olmak üzere kaliteli ve doğal ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.  

 

               Kurumsal olarak büyüme hedefi çıtasını  yüksek tutan Oriflame Kozmetik Türkiye’de de hızla gelişmekte olan güzellik sektöründe de adını duyurmayı başarmıştır.

 

                            Türkiye’de    her geçen gün Oriflame marka ortağının  (danışman- Satış temsilcisi)  arttırmasıyla, Oriflame Global için öncelikli büyüme ülkelerinden biri olarak değerlendiriliyor.

               Doğaya ve insanlara olan saygısıyla dikkatleri üzerine çeken  Oriflame Kozmetik temel çalışma prensibini oluştururken, doğadan ilham alan benzersiz ve yenilikçi ürünleriyle güzelliğine önem veren kadınlar ve bakımlı erkekler için çeşitli ürün yelpazesiyle sektörün öncüleri arasında yerini almıştır.

 

            “Bugün para kazanmaya başlayın ve yarın hayallerinize kavuşun.” Başlığı ile  Oriflame, evden çalışmak isteyen bayanlara ve beylere ilk günden kazanç elde edebilecekleri, hayal ve isteklerine kavuşabilecekleri bir iş imkanı ve gelir kaynağı  sunmaktadır.

 

              20 yılı aşkın bir süredir, Türkiye'de faaliyet gösteren ve network marketing alanında köklü bir yer edinerek lider konuma geçmiş Oriflame Kozmetik  ile çalışarak hayallerinizi gerçekleştirmeniz, tutkunuzu paylaşmanız mümkün

 

             Siz de kendi hayallerinizin gerçekleştirmek ve kendi işinizin patronu olmak için marka ortağı olduğunuz andan itibaren Oriflame Kozmetik dünyasının fırsatlarından faydalanabilir. İhtiyacınız olan tüm ürünleri %30 indirimli alabilir, ihtiyacı olanlara satış gerçekleştirerek %30 kar elde edebilirsiniz.  Ayrıca marka ortaklarına gösterdiği ayrıcalıklardan yararlanarak özel hediye ve promosyonlardan yararlanabilirsiniz. Oriflame Kozmetik eğitim programlarına katılarak kariyerinize yön verebilir. Arkadaş çevrenizi büyütebilirsiniz.   

  

 İlk olarak kendi hayallerinizin patronu olmak için! Güzellik danışmanı olduğunuz anda Oriflame fırsatlarından yararlanmaya başlarsınız. Tüm ürünleri %30 indirimli alırsınız. Satışlarınızda da %30 kar elde edersiniz. Oriflame'in güzellik danışmanlarına özel hediye ve promosyonlarından yararlanabilirsiniz. Arkadaş çevrenizi genişletebilir, Oriflame eğitimlerine katılıp kariyerinizde yeni bir yol çizebilirsiniz.

                       Bir çok insanın hayalleri vardır. Kiminin hayali ev, kiminin araba, kiminin ailesine iyi bir gelecek yaratabilmek ya da ev  ekonomisine katkı olsun diye ek kazanç sistemleri aramaktadır.  İşte bu nokta birçok kişinin yaptığı işlerin başında Network marketing satış – Network Pazar ağı gelmektedir.   

                    İşte bu nokta da oriflame kozmetik marka ortağı olarak en iyi kazananlar arasında olabilirsiniz. Birçok network marketing sitemi ve ağı var iken neden Oriflame marka ortağı (oriflame satış temsilcisi) olmalıyız.

                   50 yılı aşkın tecrübesi,  sahip olduğu Ar-Ge (Araştırma ve Geliştirme ) tesislerinde 100’ü aşkın bilim insanı çalışmaktadır.  Ürünlerin tamamı gönüllü insanlar üzerinde denemekte olup, hayvanlar üzerinde test edilmez.  Oriflame müşteri memnuniyetine Oriflame Kozmetik,  marka ortaklarını ve tüketicisini koruyan bir sistem ile çalışmaktadır. Hiçbir koşulda ve şartlarda katalog  sınırlı katalog ve sipariş verme zorunluluğu getirmemekle birlikte, marka ortağı üyeliği ücretsizdir.

                   Gerek kendi ihtiyaçlarınız gerekse, satmak için aldığınız ürünleri %30 indirimli alırsınız. Böylece kendi ihtiyaçlarınızı indirmi alırken, satışlarınızda %30 kar oranı elde etmiş olursunuz. Ayrıca Oriflame oulet ürünleri  sizlere %80 ile %90 varan indirimleri ile ekstara kazanç sağlayarak,  satışını gerçekleştirdiğiniz yada siparişini aldığınız üründen daha yüksek gelir elde etmiş olursunuz.

                    Hayallerinizi gerçekleştirmek için satıştan kazandığınız gelir size az gelir ise ekip oluşturma zamanı gelmiş demektir. Kendinize ekip kurarak kazancınızı arttırabilirsiniz. Kuracak olduğunuz ve kurmuş olduğunuz ekip çalışması ile her ayın 1 ile 31 arasında  ekibinizin ve sizin satışlardan yaptığınız puan durumuna göre kazancınızı kendiniz belirlersiniz.

                   Sizin ve kurmuş olduğunuz ekibiniz ile her ayın 1 ile 31 arasında gerçekleştirmiş olduğunuz puan durumu ve kazanç miktarı ise;

500         puan %4 seviye marka ortağı     41TL faturanızdan düşer

1000      puan %8 seviye marka ortağı     164TL faturanızdan düşer

2000      puan %12 seviye Lider                 492TL banka hesabınıza yatar ( marka ortaklığının  

                                                                                   Sıra Lider oldunuz)

4000    puan %16 seviye Lider                 1231TL banka hesabınıza yatar.

6600    puan %20 seviye Lider                 2700TL banka hesabınıza yatar.

10000 puan%24 seviye                            4924TL banka hesabınıza yatar.

Peki kazançlar ve seviyelerimiz burada bittimi ?

Hayır bitmedi Oriflame’da %24 seviyenizi & ay boyunca  koruduğunuzda artık bir Direktör olup, 5000TL hediye çeki alarak 2 defa yurtiçi seminerlerine gitme hakkı kazanır,

Kuruduğunuz ekibe bağlı olan bir kolunuz ise %24 seviyesini koruduğu zaman Üst Direktör olur ve 7500TL hediye çeki almaya hak kazanırsın.

Bu kadar mı ? diyenler cevap hayır

Ekibinize bağlı  iki  kolunuzun %24 seviyesini 6 ay koruduğu zaman Altın Direktör olup ve 10000TL hediye çeki alır ayrıca tüm pasaport işlemleriniz Oriflame tarafından yapılarak size yurtdışı seminerlerine gitme hakkı tanır.  Ayrıca ekibiniz ve sizin başarılarınızla seviyeniz artıkça Araç programına dahil olur. Oriflame size araç kullanma hakkı değil, araç kiralama bedeli değil oriflame size ARACIN RUHSATINI  hediye etmektedir.  

                                    Eğer sizlerinde hayalleri büyük ise , büyük düşünmeli ve Oriflame sisteminin gerektirdiği her şeyi öğrenek tüm hayallerinizi gerçekleştirebilir. Ve kendi hayallerinizin yanında birçok hayali olan kişiye Lider, Önder ve yol gösterici olarak onlarında hayatına dokunarak hayallerini onlara verebilirsiniz.

                                     Oriflame Kozmetik verdiği primler, Türk Lirası ödülleri, araç programları , yurt içi ve yurtdışı seminerleri  ile  hayali , hedefi olan tüm marka ortaklarına geniş olanaklar ve çalışma seçenekleri sunan bir network sistemi kurmuştur. Ve seviyeniz ne olursa olsun, en küçük seviyeniz bile kutlanarak, takdir edilirsiniz. Ayrıca tüm bunların yanı sıra yapmış olduğunuz işi eşinize, çocuğunuza miras bırakabilirsiniz. Bugün çalışmakta olduğunuz kurumda emekli olmaya karar verdiğinizde yada  düşünmesi bile kötü olsa vefat durumunda hangi iş yeri sizin mirasınız diye bulunduğunuz konumu arkada kalanlarınıza miras olarak verir.

                                    Sizde iyi  para kazanmak , evalmak, araba almak , yatırım yapmak gibi hayalleriniz varsa unutmayın bazı fırsatlar insanoğlunun karşısına  her zaman k çıkmaz. Eğer bugün bu sitede iseniz fırsat size gelmiş demektir. Sadece deneyerek elinizden geleni en iyisini yapın…..  

                                    Oriflame ile kaybedecek hiçbir şeyiniz yok fakat kazanacak çok şey ve kavuşacak olduğunuz hayalleriniz var.© 2020 EK İŞ BUL ÜYE OL Bu web sitesi ve içeriğe ait tüm hukuki sorumluluk 4515516 kod numaralı Oriflame Bağımsız Marka Ortağı Sevilay Esma Keskin'e aittir.